Bezpieczne miejsce dla telefonu

 
Bezpieczne miejsce dla telefonu
 

Odpowiednie miejsce na telefon

Każdy z nas przynajmniej raz szukał w popłochu - okazuje się, że najczęściej "gubi się" on w naszych mieszkaniach! Warto pomyśleć o odpowiednim stojaku czy podstawce pod telefon, aby zawsze był on pod ręką... oraz aby urozmaicić wnętrze i nadać mu oryginalnego designu!

Obecnie bez wątpienia najmodniejsze są stojaki drewniane - drewno świetnie komponuje się z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Poniżej kilka inspiracji!

 

 

 

 

 

 

drewniany stojak na telefon

 

Drewniany stojak znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

 

Biały stojak na telefon znajdziesz na stronie Fabryka Pomysłu.Zdjęcia: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności