Bezpieczne miejsce dla telefonu

 
Bezpieczne miejsce dla telefonu
 

Odpowiednie miejsce na telefon

Każdy z nas przynajmniej raz szukał w popłochu - okazuje się, że najczęściej "gubi się" on w naszych mieszkaniach! Warto pomyśleć o odpowiednim stojaku czy podstawce pod telefon, aby zawsze był on pod ręką... oraz aby urozmaicić wnętrze i nadać mu oryginalnego designu!

Obecnie bez wątpienia najmodniejsze są stojaki drewniane - drewno świetnie komponuje się z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Poniżej kilka inspiracji!

 

 

 

 

 

 

drewniany stojak na telefon

 

Drewniany stojak znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

 

Biały stojak na telefon znajdziesz na stronie Fabryka Pomysłu.Zdjęcia: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności