Dekoracje ścian

 
Dekoracje ścian
 

Obrazy, ramki z cytatatmi, nietuzinkowe zegary - to tylko niektóre z pomysłów na kreatywne ściany!

 

Oryginalnie udekorowane ściany to jedna z cech charakterystycznych dla skandynawskiego designu. Warto eksponować rodzinne zdjęcia, motywujące cytaty, ciekawe grafiki, i to w każdym pomieszczeniu! Wykorzystujmy klasyczne ramki na zdjęcia, ale także proste półki, na których postawimy szklane naczynia, wazony.

 

Oto kilka ciekawych inspiracji:

 

 

 

 

Salon to idealne miejsce na ciekawe ozdoby na ścianach!

 

 

 

 

 

 

Również domowe biuro warto urządzić ze smakiem...

 

 

 

Nie zapomnijmy o pokoju dziecka!

 

 

Źródło: Pinterest.

 

 

 

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności