Dekoracje ścian

 
Dekoracje ścian
 

Obrazy, ramki z cytatatmi, nietuzinkowe zegary - to tylko niektóre z pomysłów na kreatywne ściany!

 

Oryginalnie udekorowane ściany to jedna z cech charakterystycznych dla skandynawskiego designu. Warto eksponować rodzinne zdjęcia, motywujące cytaty, ciekawe grafiki, i to w każdym pomieszczeniu! Wykorzystujmy klasyczne ramki na zdjęcia, ale także proste półki, na których postawimy szklane naczynia, wazony.

 

Oto kilka ciekawych inspiracji:

 

 

 

 

Salon to idealne miejsce na ciekawe ozdoby na ścianach!

 

 

 

 

 

 

Również domowe biuro warto urządzić ze smakiem...

 

 

 

Nie zapomnijmy o pokoju dziecka!

 

 

Źródło: Pinterest.

 

 

 

 
 

Polecane produkty

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

147.60 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności