Dekoracje ścian

 
Dekoracje ścian
 

Obrazy, ramki z cytatatmi, nietuzinkowe zegary - to tylko niektóre z pomysłów na kreatywne ściany!

 

Oryginalnie udekorowane ściany to jedna z cech charakterystycznych dla skandynawskiego designu. Warto eksponować rodzinne zdjęcia, motywujące cytaty, ciekawe grafiki, i to w każdym pomieszczeniu! Wykorzystujmy klasyczne ramki na zdjęcia, ale także proste półki, na których postawimy szklane naczynia, wazony.

 

Oto kilka ciekawych inspiracji:

 

 

 

 

Salon to idealne miejsce na ciekawe ozdoby na ścianach!

 

 

 

 

 

 

Również domowe biuro warto urządzić ze smakiem...

 

 

 

Nie zapomnijmy o pokoju dziecka!

 

 

Źródło: Pinterest.

 

 

 

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności