Dodatki do sypialni

 
Dodatki do sypialni
 

Elegancko w sypialni!

Sypialnia jest miejscem kojarzonym przede wszystkim z odpoczynkiem. Warto zadbać o to, aby po ciężkim dniu pracy pomieszczenie to pozwalało nam się skutecznie zrelaksować i zregenerować siły. Zadbajmy o to, aby w sypialni znajdowały się eleganckie i funkcjonalne dodatki, które pomogą w porządkowaniu ubrań, biżuterii, książek. Postawmy na skandynawski design, od lat jeden z najmodniejszych trendów w urządzaniu mieszkań!

 

 

 

Drewniany świecznik znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

Poduszki w sypialni

 

Ten prosty gadżet nie tylko zapewni nam wygodniejszy odpoczynek - niebagatelnie uzupełni również pomieszczenie!

 

 

 

 

Sypialnia naszych marzeń!

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: PInterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

147.60 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności