Dodatki do sypialni

 
Dodatki do sypialni
 

Elegancko w sypialni!

Sypialnia jest miejscem kojarzonym przede wszystkim z odpoczynkiem. Warto zadbać o to, aby po ciężkim dniu pracy pomieszczenie to pozwalało nam się skutecznie zrelaksować i zregenerować siły. Zadbajmy o to, aby w sypialni znajdowały się eleganckie i funkcjonalne dodatki, które pomogą w porządkowaniu ubrań, biżuterii, książek. Postawmy na skandynawski design, od lat jeden z najmodniejszych trendów w urządzaniu mieszkań!

 

 

 

Drewniany świecznik znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

Poduszki w sypialni

 

Ten prosty gadżet nie tylko zapewni nam wygodniejszy odpoczynek - niebagatelnie uzupełni również pomieszczenie!

 

 

 

 

Sypialnia naszych marzeń!

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: PInterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności