Domowe biuro - jak je urządzić?

 
Domowe biuro - jak je urządzić?
 

Domowe biuro to kącik wyłącznie dla nas - powinniśmy je urządzić funkcjonalnie, ale i z pomysłem!

 


Coraz częściej naszą pracę zawodową przynosimy do domu. Aby szybko i sprawnie radzić sobie z dokumentacją czy raportami warto urządzić sobie niewielkie, domowe biuro. Powinno być wygodne i dopasowane do naszych potrzeb. Jak urządzić je stylowo?

 

Podstawą jest dobre oświetlenie - lampa powinna posiadać prosty design i być utrzymana w jednym kolorze: czerni, bieli, szarościach. Unikajmy obszernych kloszy, które ograniczą ilość światła!


 

Nie mniej ważny jest odpowiedni stół - postawmy na naturalne materiały i jasne kolory. Blat wykonany z białego tworzywa oraz drewniane nogi to absolutny hit i kwintesencja skandynawskiego designu. 

 

 

Ważne są również niewielkie detale: napisy z inspiracjami, tablice do notowania czy wieszania cytatów, pojemniki na przybory biurowe. 

 

 

 

 

W domowym biurze zadbajmy o wygodne krzesło: powinno mieć ono profilowane siedzisko i oparcie. 

 

 

 

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności