Domowe biuro - jak je urządzić?

 
Domowe biuro - jak je urządzić?
 

Domowe biuro to kącik wyłącznie dla nas - powinniśmy je urządzić funkcjonalnie, ale i z pomysłem!

 


Coraz częściej naszą pracę zawodową przynosimy do domu. Aby szybko i sprawnie radzić sobie z dokumentacją czy raportami warto urządzić sobie niewielkie, domowe biuro. Powinno być wygodne i dopasowane do naszych potrzeb. Jak urządzić je stylowo?

 

Podstawą jest dobre oświetlenie - lampa powinna posiadać prosty design i być utrzymana w jednym kolorze: czerni, bieli, szarościach. Unikajmy obszernych kloszy, które ograniczą ilość światła!


 

Nie mniej ważny jest odpowiedni stół - postawmy na naturalne materiały i jasne kolory. Blat wykonany z białego tworzywa oraz drewniane nogi to absolutny hit i kwintesencja skandynawskiego designu. 

 

 

Ważne są również niewielkie detale: napisy z inspiracjami, tablice do notowania czy wieszania cytatów, pojemniki na przybory biurowe. 

 

 

 

 

W domowym biurze zadbajmy o wygodne krzesło: powinno mieć ono profilowane siedzisko i oparcie. 

 

 

 

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności