Drewniane skrzynie w domu

 
Drewniane skrzynie w domu
 

Drewniane skrzynie - zorganizuj się lepiej!

 

Drewniane skrzynie i kufry to nieodłączny element skandynawskiego designu. Ich wybór jest naprawdę szeroki, zanim więc wybierzemy konkretny model warto zastanowić się nad ich funkcjonalnością oraz możliwościami, jakie dają. 


Drewniane skrzynie możemy wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. W sypialniach skrzynie posłużą jako pojemniki na pościel czy kuferki na biżuterię. W łazienkach mogą sprawdzić się jako pojemniki na ręczniki czy na kosmetyki. W pokojach dziennych w skrzynkach możemy trzymać płyty winylowe, kompakty. W przypadku pokojów dziecięcych sprawdzą się najlepiej jako pojemniki na klocki, zabawki. 

Oto kilka naszych propozycji!

 

 

Kuferek Bianka znajdziesz na Fabryce Pomysłu.

 

 

 

Skrzynie i kuferki w mieszkaniach

 

 

 

 

Zdjęcia: Fabryka Pomysłu, Pinterest. 

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Blade
Drewniany świecznik Blade

159.00 zł 149.00 zł

Drewniany kufer Marcin
Drewniany kufer Marcin

660.50 zł 599.99 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności