Drewniany kufer Marcin
Drewniane kufry i skrzynie

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Przechowywanie przedmiotów i ich organizacja to zazwyczaj jeden z naszych największych problemów, nie tylko w mieszkaniu, ale też w biurze, miejscu pracy. Warto jednak pamiętać, że najprostsze rozwiązania są jednocześnie tymi najlepszymi. Skrzynie i kufry to świetna metoda na zaprowadzenie porządku wokół siebie! Możemy w nich przechowywać nie tylko biżuterię, ale również dokumenty, pościel, książki, zabawki - co tylko chcesz.

Nietuzinkowy i pojemny kufer Marcin pozwoli Ci skrywać wszystkie skarby i sekrety! Kufer wykonano w stylistyce skandynawskiej, z odpornego na uszkodzenia drewna sosnowego. 

 

Wymiary:

wysokość 36 cm

długość 40 cm

szerokość 30 cm. 

 

UWAGA:
Produkt może być zrobiony również w innych wymiarach.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności