Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniane stojaki

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Smakosze wina wiedzą, jak dalekie podróże można odbywać poprzez poznawanie nowych szczepów i winnic... nie wychodząc z domu! Wieczór umilony kieliszkiem wina to z pewnością jeden z najlepszych przepisów na relaks! Wino w domu potrzebuje jednak odpowiedniej oprawy - zadbajmy o to, aby butelki były eksponowane w nietuzinkowy i bezpieczny sposób.
Drewniany stojak na cztery wina Melchior to idealne uzupełnienie wnętrz o minimalistycznym designie. Stojak w stylu skandynawskim wykonano ręcznie z trwałego drewna sosnowego, pomalowanego ciemnym kolorem. 

 

Wymiary:

Wysokość: 97 cm

szerokość: 14 cm 

długość: 10 cm

długość i szerokość podstawy: 24 x 30cm. 

 

UWAGA:
Produkt może być zrobiony w innych wymiarach.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Drewniany świecznik Blade
Drewniany świecznik Blade

159.00 zł 149.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności