Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniane stojaki

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Smakosze wina wiedzą, jak dalekie podróże można odbywać poprzez poznawanie nowych szczepów i winnic... nie wychodząc z domu! Wieczór umilony kieliszkiem wina to z pewnością jeden z najlepszych przepisów na relaks! Wino w domu potrzebuje jednak odpowiedniej oprawy - zadbajmy o to, aby butelki były eksponowane w nietuzinkowy i bezpieczny sposób.
Drewniany stojak na cztery wina Melchior to idealne uzupełnienie wnętrz o minimalistycznym designie. Stojak w stylu skandynawskim wykonano ręcznie z trwałego drewna sosnowego, pomalowanego ciemnym kolorem. 

 

Wymiary:

Wysokość: 97 cm

szerokość: 14 cm 

długość: 10 cm

długość i szerokość podstawy: 24 x 30cm. 

 

UWAGA:
Produkt może być zrobiony w innych wymiarach.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności