Drewno w mieszkaniach

 
Drewno w mieszkaniach
 

Drewno to doskonały dodatek, wprowadzający do naszych mieszkań harmonię oraz elegancję. Współcześnie producenci mebli oferują nam szeroka paletę licznych produktów niezbędnych do podstawowej aranżacji: łóżka, szafy, regały, stoły, stoliki, krzesła. Warto jednak pomyśleć o drewnie nieco szerzej - przede wszystkim jako wspaniały materiał do uzupełniania wnętrz. Jak go wykorzystać? oto kilka naszych propozycji na drewniane dodatki!

 

drewno taborety

 

drewno stoly

 

drewno biala skrzynka

 

Skrzynkę drewnianą znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

Drewno w konkretnych aranżacjach

 

Drewno doskonale prezentuje się jako wypełnienie podłogi, ścian, ale też jako funkcjonalne dodatki do każdego wnętrza. Jak najlepiej je wykorzystać? Oto wskazówki!

 

drewno gwiazdy

 

drewno floor

 

drewniane schody

 

drewno zyrandol

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu. 

 

 
 

Polecane produkty

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności