Eleganckie lustra w mieszkaniu

 
Eleganckie lustra w mieszkaniu
 

Eleganckie lustro to nie tylko funkcjonalna ozdoba - często pozwala na optyczne powiększenie niewielkiego mieszkania czy pomieszczenia!

Wybór luster jest niezwykle bogaty - od klasycznych luster w grubych ramach, poprzez lustra o nowoczesnym designie, aż do niewielkich lusterek wykorzystywanych głównie jako ozdoby. Sprawdzają się w większości pomieszczeń w domu - warto wykorzystać ich atuty! Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji, utrzymanych w minimalistycznym stylu skandynawskim. 

 

 

 

Drewniane lustro znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

Lustra w przedpokojach

 

Przedpokoje to problematyczna przestrzeń, zazwyczaj słabo oświetlona i wąska. Zawieszenie czy postawienie lustra w tym pomieszczeniu sprawi, że stanie się ono optycznie większe. Lustro w przedpokoju pozwoli też na szybkie oględziny naszego wyglądu przed wyjściem na ważne spotkanie!

 

 

 

 

Lustro w sypialni

 

Lustra w sypialni mogą okazać się doskonałą ozdobą lub elementem damskiej toaletki. Bez względu na funkcję zadbajmy o to, aby dopasować kształt i ramę do wystroju pomieszczenia. 

 

 

 

 

 

Lustro w salonie

 

Lustra w salonie okażą się pięknymi dodatkami. Jeśli pomieszczenie jest niewielkie tym bardziej obecność lustra stanie się zasadna.

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu. 

 
 

Polecane produkty

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności