Eleganckie lustra w mieszkaniu

 
Eleganckie lustra w mieszkaniu
 

Eleganckie lustro to nie tylko funkcjonalna ozdoba - często pozwala na optyczne powiększenie niewielkiego mieszkania czy pomieszczenia!

Wybór luster jest niezwykle bogaty - od klasycznych luster w grubych ramach, poprzez lustra o nowoczesnym designie, aż do niewielkich lusterek wykorzystywanych głównie jako ozdoby. Sprawdzają się w większości pomieszczeń w domu - warto wykorzystać ich atuty! Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji, utrzymanych w minimalistycznym stylu skandynawskim. 

 

 

 

Drewniane lustro znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

Lustra w przedpokojach

 

Przedpokoje to problematyczna przestrzeń, zazwyczaj słabo oświetlona i wąska. Zawieszenie czy postawienie lustra w tym pomieszczeniu sprawi, że stanie się ono optycznie większe. Lustro w przedpokoju pozwoli też na szybkie oględziny naszego wyglądu przed wyjściem na ważne spotkanie!

 

 

 

 

Lustro w sypialni

 

Lustra w sypialni mogą okazać się doskonałą ozdobą lub elementem damskiej toaletki. Bez względu na funkcję zadbajmy o to, aby dopasować kształt i ramę do wystroju pomieszczenia. 

 

 

 

 

 

Lustro w salonie

 

Lustra w salonie okażą się pięknymi dodatkami. Jeśli pomieszczenie jest niewielkie tym bardziej obecność lustra stanie się zasadna.

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu. 

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności