Hygge - żyj szczęśliwie!

 
Hygge - żyj szczęśliwie!
 

Hygge - sztuka życia szczęśliwie

Hygge to duńskie słowo, nie posiadające odpowiednika w języku polskim. Trend ten jest jednak coraz cieplej witany w naszym kraju. Hygge oznacza bowiem życie w spokoju, szczęściu, osiągnięcie harmonii. Hygge w skandynawii kojarzone jest przede wszystkim ze spokojem, radością, czasem spędzonym wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi. Hygge to nie tylko spossób na organizowanie przestrzeni, ale również sposób na znacznie lepsze życie. Jak sprawić, aby hygge zagościło również w naszych domach? To proste - potrzebne są oryginalne dodatki, świece i nieco fantazji!

 

świeca

 

 

śniadanie

 

informacja hygge

 

gwiazdy

 

święta

 

lampki

 

Hygge - jakie elementy wybrać?

 

Wiele osób myśląc o hygge wyobraża sobie drgające płomyki świec czy domowe kominki. Nie bez przyczyny - hygge to również ciepło rodzinnego domu! Warto więc wybrać piękne świece i dodatki!

 

świecznik fabryka

 

Świecznik znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

świecznik czarny

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności