Hygge - żyj szczęśliwie!

 
Hygge - żyj szczęśliwie!
 

Hygge - sztuka życia szczęśliwie

Hygge to duńskie słowo, nie posiadające odpowiednika w języku polskim. Trend ten jest jednak coraz cieplej witany w naszym kraju. Hygge oznacza bowiem życie w spokoju, szczęściu, osiągnięcie harmonii. Hygge w skandynawii kojarzone jest przede wszystkim ze spokojem, radością, czasem spędzonym wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi. Hygge to nie tylko spossób na organizowanie przestrzeni, ale również sposób na znacznie lepsze życie. Jak sprawić, aby hygge zagościło również w naszych domach? To proste - potrzebne są oryginalne dodatki, świece i nieco fantazji!

 

świeca

 

 

śniadanie

 

informacja hygge

 

gwiazdy

 

święta

 

lampki

 

Hygge - jakie elementy wybrać?

 

Wiele osób myśląc o hygge wyobraża sobie drgające płomyki świec czy domowe kominki. Nie bez przyczyny - hygge to również ciepło rodzinnego domu! Warto więc wybrać piękne świece i dodatki!

 

świecznik fabryka

 

Świecznik znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

świecznik czarny

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności