Inspiracje - drewniany stół w domu

 
Inspiracje - drewniany stół w domu
 

Drewniane stoły w stylu skandynawskim to najgorętszy trend ostatnich lat. Poznaj nasze propozycje na ciekawą aranżację wnętrz z tym elementem!

 

Drewno jest materiałem ponadczasowym, który wprowadza do mieszkań wiele harmonii i piękna. Doskonałym przykładem tego są drewniane stoły i stoliki, tworzone w oparciu o skandynawski design. 
 

 

Skandynawski stół to ukoronowanie komfortowej i eleganckiej kuchni. Jasne kolory pozwolą wydobyć głębię faktury wykorzystanego drewna.

 

 

Jasna i wypełniona drewnem jadalnia zachęca do wspólnych posiłków i biesiadowania w gronie rodziny i bliskich!

 

 

Sypialnia z drewnianymi dodatkami sprawia, że znacznie skuteczniej relaksujemy się i odpoczywamy.


 

Drewniany stół w domowym biurze będzie prezentował się idealnie w zestawieniu z prostym krzesłem obrotowym i oryginalną lampką. Całość uzupełnić można drewnianymi dodatkami: korkową tablicą, pojemnikami na przybory.

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności