Inspiracje - drewniany stół w domu

 
Inspiracje - drewniany stół w domu
 

Drewniane stoły w stylu skandynawskim to najgorętszy trend ostatnich lat. Poznaj nasze propozycje na ciekawą aranżację wnętrz z tym elementem!

 

Drewno jest materiałem ponadczasowym, który wprowadza do mieszkań wiele harmonii i piękna. Doskonałym przykładem tego są drewniane stoły i stoliki, tworzone w oparciu o skandynawski design. 
 

 

Skandynawski stół to ukoronowanie komfortowej i eleganckiej kuchni. Jasne kolory pozwolą wydobyć głębię faktury wykorzystanego drewna.

 

 

Jasna i wypełniona drewnem jadalnia zachęca do wspólnych posiłków i biesiadowania w gronie rodziny i bliskich!

 

 

Sypialnia z drewnianymi dodatkami sprawia, że znacznie skuteczniej relaksujemy się i odpoczywamy.


 

Drewniany stół w domowym biurze będzie prezentował się idealnie w zestawieniu z prostym krzesłem obrotowym i oryginalną lampką. Całość uzupełnić można drewnianymi dodatkami: korkową tablicą, pojemnikami na przybory.

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

147.60 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności