Inspirujące miejsce pracy

 
Inspirujące miejsce pracy
 

Kreatywnie również w miejscu pracy!

Nasza praca nie musi być nudna i sztampowa - wystarczy odpowiednio urządzić nasze miejsce ykonywania obowiązków zawodowych. Dysponując nawet niewielkim biurkiem i kawałkiem ściany jestesmy w stanie stworzyć sobie idealne miejsce do pracy, w którym nie będzie miejsca na nudę i zmęczenie. Jak tego dokonać? Oto kilka wskazówek!

 

 

Drewniany stojak znajdziesz na stronie Fabryka Pomysłu.

 

Domowe biuro!

Sprawdź najnowsze trendy na urządzanie niewielkiego biura i spraw, aby Twoje miejsce pracy było przepełnione pozytywną energią! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

147.60 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności