Inspirujące miejsce pracy

 
Inspirujące miejsce pracy
 

Kreatywnie również w miejscu pracy!

Nasza praca nie musi być nudna i sztampowa - wystarczy odpowiednio urządzić nasze miejsce ykonywania obowiązków zawodowych. Dysponując nawet niewielkim biurkiem i kawałkiem ściany jestesmy w stanie stworzyć sobie idealne miejsce do pracy, w którym nie będzie miejsca na nudę i zmęczenie. Jak tego dokonać? Oto kilka wskazówek!

 

 

Drewniany stojak znajdziesz na stronie Fabryka Pomysłu.

 

Domowe biuro!

Sprawdź najnowsze trendy na urządzanie niewielkiego biura i spraw, aby Twoje miejsce pracy było przepełnione pozytywną energią! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności