Jak eksponować zdjęcia?

 
Jak eksponować zdjęcia?
 

Każdy z nas lubi powracać wspomnieniami do miłych chwil. Najlepszym sposobem na przywołanie dobrych wspomnień są oczywiście zdjęcia. W ostatnich latach ozdoby i interesujące aranżacje na ścianach wykonane ze zdjęć biją prawdziwe rekordy popularności. Stworzenie własnej galerii na ścianie pozwoli nie tylko na codzienny uśmiech, ale i odmienienie charakteru każdego wnętrza. 

 

Poniżej przedstawiamy kilka interesujących sposobów na to, aby zwykła ściana nabrała oryginalnego wyglądu!

 

biuroaa

 

pokoj

 

roslina

 

zyrandol

 

nastolatka

 

Prywatna galeria!

 

Warto pomyśleć o nietuzinkowych metodach na elegancki przedpokój. A gdyby tak powiesić zdjęcia niczym pranie?

 

galeria

 

pellet

rozwieszac

stairs

 

wall

 

clock

 

Zdjęcia: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności