Jak eksponować zdjęcia?

 
Jak eksponować zdjęcia?
 

Każdy z nas lubi powracać wspomnieniami do miłych chwil. Najlepszym sposobem na przywołanie dobrych wspomnień są oczywiście zdjęcia. W ostatnich latach ozdoby i interesujące aranżacje na ścianach wykonane ze zdjęć biją prawdziwe rekordy popularności. Stworzenie własnej galerii na ścianie pozwoli nie tylko na codzienny uśmiech, ale i odmienienie charakteru każdego wnętrza. 

 

Poniżej przedstawiamy kilka interesujących sposobów na to, aby zwykła ściana nabrała oryginalnego wyglądu!

 

biuroaa

 

pokoj

 

roslina

 

zyrandol

 

nastolatka

 

Prywatna galeria!

 

Warto pomyśleć o nietuzinkowych metodach na elegancki przedpokój. A gdyby tak powiesić zdjęcia niczym pranie?

 

galeria

 

pellet

rozwieszac

stairs

 

wall

 

clock

 

Zdjęcia: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności