Jakie kolory do skandynawskiego mieszkania?

 
Jakie kolory do skandynawskiego mieszkania?
 

Skandynawski design od kilku lat uznawany jest za najchętniej wybierany przez Polaków!

Harmonijne połączenie kolorów, wykorzystanie naturalnych materiałów i prostych deseni - to tylko niektóre z cech skandynawskiego stylu. Jak stworzyć piękne wnętrze nawiązujące do stylistyki północy? Skorzystaj z naszych kolorystycznych podpowiedzi!

 

 

Bez wątpienia to biel króluje w skandynawskich wnętrzach - pozwala optycznie powiększyć niewielkie pomieszczenia, podkreśla kolorowe dodatki.

 

 

 

 

Szarość to drugi istotny kolor, który powinniśmy wykorzystać urządzając nasze mieszkanie. Szary kolor doskonale komponuje się z bielą, ale też dodatkami w konkretne desenie.

 

 

W skandynawskim designie istotny jest subtelny kontrast. Idealnie nadaje się do tego kolory turkusu i mięty.

 

 

 

 

Miłośnicy bardziej stanowczych kolorów mogą zdecydować się na wykorzystanie pastelowego różu.

 

 

Źródło: Pinterest. 

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności