Kolorowy świat mebli z technorattanu

 
Kolorowy świat mebli z technorattanu
 

Z każdym kolejnym sezonem ogrodowym coraz bardziej doceniamy komfort, jaki zapewniają meble technorattanowe. Sekret popularności tych przedmiotów tkwi m.in. w ich użyteczności. Meble z technorattanu to meble całoroczne. Wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych, a więc z powodzeniem mogą stać na zewnątrz podczas deszczu czy mrozu. W dodatku meble technortattanowe dostępne są w zestawach, które mają modułowy charakter. Jeden element może stanowić część różnych układów. W zależności od tego, jakie są nasze chwilowe potrzeby i jakie mamy warunki przestrzenne. Ale meble technorattanowe to nie tylko wysoka funkcjonalność, lecz także świetna prezentacja. Liczy się tutaj sam kształt, ale również kolor.

Naturalnie brąz

Technorattan i brąz to dobrana para. Brązowe sploty prezentują się naturalnie i świetnie wyglądają w każdej postaci. Na technorattanowej sofie klasycznej czy na głębokim fotelu. Również brązowe stoliki, zestawy kawowe czy krzesła mają w sobie naturalny urok. Także elementy dekoracyjne wykonane z technorattanu w tym kolorze wyglądają klasycznie i lekko. Brązowe donice technorattanowe to doskonałe miejsce na ulubione rośliny zimozielone, które wspaniale zaprezentują się na przykład na drewnianej werandzie w rustykalnym stylu. Poszukując technorattanowych inspiracji i rewelacji, docieramy do oltre.pl.

Szlachetna czerń

Także czarne meble technorattanowe to designerski popis połączony z dobrym smakiem. Czerń to kolor szlachetny, elegancki, wręcz wytworny. W tym kierunku też zmierzają projektanci czarnych mebli z technorattanu, które doskonale wyglądają wzbogacone o białe dodatki, na przykład w postaci poduszek dekoracyjnych.

Stonowana szarość

Szarość to kolor, który obecnie przeżywa swój renesans. Wiąże się to po części z modą na stylizacje w duchu przemysłowym i z popularnością betonowych motywów. Także w ogrodzie zagości stonowana uroda szarych przedmiotów, kiedy wybierzemy meble technorattanowe w tym kolorze. Idealne na przykład na awangardowy taras.

Zjawiskowa biel

Coraz chętniej także w ogrodowej przestrzeni ustawiamy białe meble technorattanowe. Wynika to z powszechnego zachwytu tym kolorem w stylizacjach wnętrzarskich i ogrodowych. Zapomniana nieco biel powraca do naszej codzienności w zjawiskowej odsłonie z technorattanu. Białe meble to wspaniały punkt wyjścia dla kolejnych działań aranżacyjnych. Meble technorattanowe w tym kolorze fantazyjnie skomponują się na przykład z pastelowymi rekwizytami dekoracyjnymi.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności