Kontakt

Jeśli macie Państwo jakieś pytania do nas, bądź jesteście zainteresowani naszą ofertą prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
 
 
 

Polecane produkty

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

Klepsydra drewniana Salomea
Klepsydra drewniana Salomea

110.00 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

Skrzynia na pościel Goliat
Skrzynia na pościel Goliat

1 200.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności