Krzyż drewniany
Drewniane gadżety

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Masywny krzyż drewniany na ścianę

Poszukujesz nietuzinkowego dodatku do wnętrza, który harmonijnie połączy estetykę oraz Twoje wartości religijne? Ręcznie wykonany krzyż drewniany z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę! krzyż został wykonany ręcznie z drewna sosnowego, pokrytego ochronną farbą. Drewno zostało odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem brudu, wilgoci, zarysowaniami, ścieraniem. Drewno jest także heblowane na głodko, co zmniejsza ryzyko skaleczenia. Krzyż został uzupełnony o drut kolczasty, symbolizujący koronę cierniową.

 

 

 

Wymiary:

 

długość ok 40 cm

szerokość ok 27 cm

wysokość 2,5 cm.

 


Uwaga:

 

Produkt może zostać wykonany w innych rozmiarach. 

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności