Krzyż drewniany z podkową
Drewniane gadżety

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Drewniany krzyz wykonany ręcznie!

Elegancki dodatek, który łączy wysoką estetykę oraz wartości religijne. Ręcznie wykonany krzyż drewniany pozwoli na uzupełnienie wybranego wnętrza. Krzyż powstał z dokładnie oczyszczonego drewna sosnowego, dodatkowo pokrytego białą, ochronną farbą. Drewno odporne jest na wnikanie brudu, wilgoci, zarysowania, ścieranie. Drewno jest heblowane na głodko, co zmniejsza ryzyko skaleczenia. Produkt został uzupełniony o prawdziwą podkowę na szczęście. 

 

Wymiary:

 

długość 30 cm

szerokość 20 cm

wysokość 2,5 cm.


Uwaga:

 

Produkt może zostać wykonany w innych rozmiarach. 

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Drewniany zegar Jorah
Drewniany zegar Jorah

220.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

Wieszak na klucze Gerwazy
Wieszak na klucze Gerwazy

140.00 zł

Drewniany stojak na wino Mesjasz
Drewniany stojak na wino Mesjasz

330.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności