Krzyż drewniany z podkową
Drewniane gadżety

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Drewniany krzyz wykonany ręcznie!

Elegancki dodatek, który łączy wysoką estetykę oraz wartości religijne. Ręcznie wykonany krzyż drewniany pozwoli na uzupełnienie wybranego wnętrza. Krzyż powstał z dokładnie oczyszczonego drewna sosnowego, dodatkowo pokrytego białą, ochronną farbą. Drewno odporne jest na wnikanie brudu, wilgoci, zarysowania, ścieranie. Drewno jest heblowane na głodko, co zmniejsza ryzyko skaleczenia. Produkt został uzupełniony o prawdziwą podkowę na szczęście. 

 

Wymiary:

 

długość 30 cm

szerokość 20 cm

wysokość 2,5 cm.


Uwaga:

 

Produkt może zostać wykonany w innych rozmiarach. 

Powiązane produkty

Krzyż drewniany

120.00 zł

 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Klepsydra drewniana Salomea
Klepsydra drewniana Salomea

110.00 zł

Drewniany zegar Jonasz
Drewniany zegar Jonasz

220.00 zł

Drewniany świecznik Jenna
Drewniany świecznik Jenna

110.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności