Krzyż drewniany z podkową
Drewniane gadżety

Dostępność:

Na zamówienie do 2 tygodni
Dostawa:
Gratis
 
 

Ilość:


Cena:

120.00
 
Zadaj pytanie - napisz wiadomość
 
 

Drewniany krzyz wykonany ręcznie!

Elegancki dodatek, który łączy wysoką estetykę oraz wartości religijne. Ręcznie wykonany krzyż drewniany pozwoli na uzupełnienie wybranego wnętrza. Krzyż powstał z dokładnie oczyszczonego drewna sosnowego, dodatkowo pokrytego białą, ochronną farbą. Drewno odporne jest na wnikanie brudu, wilgoci, zarysowania, ścieranie. Drewno jest heblowane na głodko, co zmniejsza ryzyko skaleczenia. Produkt został uzupełniony o prawdziwą podkowę na szczęście. 

 

Wymiary:

 

długość 30 cm

szerokość 20 cm

wysokość 2,5 cm.


Uwaga:

 

Produkt może zostać wykonany w innych rozmiarach. 

Powiązane produkty

Nowość!
Krzyż podwójny

120.00 zł

Nowość!
Krzyż drewniany

120.00 zł

 

Polecane produkty

Wieszak na klucze Gerwazy
Wieszak na klucze Gerwazy

140.00 zł

Krzyż drewniany z podkową
Krzyż drewniany z podkową

120.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Drewniany świecznik Jenna
Drewniany świecznik Jenna

110.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności