Krzyż podwójny
Drewniane gadżety

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Podwójny, drewniany krzyż wykonany ręcznie

Elegancki dodatek do każdego mieszkania czy gabinetu, który łączy w sobie wysoką estetyke oraz wartości religijne. Ręcznie wykonany krzyż drewniany z pewnością pozwoli na eleganckie uzupełnienie każdego wnętrza. Krzyże powstały z oczyszczonego drewna sosnowego, dodatkowo pokrytego ochronną farbą w dwóch kolorach. Drewno odporne jest na wnikanie brudu, wilgoci, zarysowania, ścieranie, uszkodzenia. Wykorzystane drewno jest heblowane na głodko, co zmniejsza ryzyko skaleczenia. 

 

Wymiary:

 

długość 30 cm

szerokość 20 cm

wysokość 2,5 cm.

 


Uwaga:

 

Produkt może zostać wykonany w innych rozmiarach. 

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności