Kufry, skrzynie - jak przechowywać?

 
Kufry, skrzynie - jak przechowywać?
 

Opakowania na biżuterię, zdjęcia, przyprawy czy zabawki nie muszą być nudne!

Przechowywanie przedmiotów w domu to zagadnienie, które od lat zaprząta głowy projektantów mebli, dodatków. Istotna jest nie tylko ich funkcjonalność, ale przede wszystkim ciekawy wygląd. We wnętrzach w stylu skandynawskim sprawa jest prosta - stawiamy na drewno, szkło, jasne kolory, prostotę oraz elegancję!

 

 

 

 

 

 

Pomysłowe pojemniki na produkty w kuchni staną się najlepszą ozdobą!

 

 

 

W salonie czy domowym biurze pojemniki i pudełka są na wagę złota!

 

 

 

 

Nie zapominajmy o pojemnikach i koszach w łazience!

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności