Kwiaty w pomieszczeniach

 
Kwiaty w pomieszczeniach
 

Kwiaty w mieszkaniu

Obecność kwiatów w pomieszczeniach poprawia nastrój, zwiększa estetykę i sprawia, że mieszkanie nabiera wyjątowego charakteru!

Kwiaty cięte, doniczkowe, specjalne instalacje z mchami w domach na ścianach - to obecnie najpopularniejsze metody przystrajania domów roślinnymi elementami. Dowiedziono, że obecność kwiatów w mieszkaniu znacząco poprawia nasze samopoczucie, może wpływać kojąco na zszargane nerwy. Kwiaty stanowią także idealne uzupełnienie skandynawskiego desingu - obecnie jednego z najchętniej wykorzystywanych w polskich domach. 

Jak przechowywać kwiaty? Jak je odpowiednio eksponować? Jakie wybierać?
 

 

 

 

Kwiaty w salonie

 

 

 

 

  

Ściana jak z bajki!

Omszałe ściany to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Skomplikowane instalacje tworzone są z żywych roślin, a zamierzeniem ich autorów jest ich powolny wzrost i dekorowanie w sposób nietuzinkowy.

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności