Kwiaty w pomieszczeniach

 
Kwiaty w pomieszczeniach
 

Kwiaty w mieszkaniu

Obecność kwiatów w pomieszczeniach poprawia nastrój, zwiększa estetykę i sprawia, że mieszkanie nabiera wyjątowego charakteru!

Kwiaty cięte, doniczkowe, specjalne instalacje z mchami w domach na ścianach - to obecnie najpopularniejsze metody przystrajania domów roślinnymi elementami. Dowiedziono, że obecność kwiatów w mieszkaniu znacząco poprawia nasze samopoczucie, może wpływać kojąco na zszargane nerwy. Kwiaty stanowią także idealne uzupełnienie skandynawskiego desingu - obecnie jednego z najchętniej wykorzystywanych w polskich domach. 

Jak przechowywać kwiaty? Jak je odpowiednio eksponować? Jakie wybierać?
 

 

 

 

Kwiaty w salonie

 

 

 

 

  

Ściana jak z bajki!

Omszałe ściany to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Skomplikowane instalacje tworzone są z żywych roślin, a zamierzeniem ich autorów jest ich powolny wzrost i dekorowanie w sposób nietuzinkowy.

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności