Leżak na smartfona Juliusz
Drewniane stojaki

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Każdemu należy się chwila wytchnienia - również w biurze! Jeśli borykasz się z problemem zmęczenia oraz coraz większego chaosu panującego na Twoim biurku - pozwól sobie na odrobinę odpoczynku! Oczywiście przyda Ci się pomoc! Drewniany leżak na smartfona jest oryginalną i bezpieczną podstawką pod Twój telefon. Sprawdzi się idealnie zarówno w domowym gabinecie, jak i w biurze, podczas pracy. Produkt wykonany ręcznie, z drewna sosnowego odpornego na zarysowania, uszkodzenia, działanie wilgoci. 

Pozwól sobie na relaks!

Wymiary:

wysokość 18 cm

długość: 8 cm

szerokość 11 cm.

 

UWAGA:
Produkt może być zrobiony w innych wymiarach.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności