Lustra - zobacz więcej!

 
Lustra - zobacz więcej!
 

Lustra w mieszkaniach

Lustro to nie tylko funkcjonalny dodatek - może ono spełniać znacznie ważniejsze role! Są one niezastąpione w niewielkich pomieszczeniach, takich jak przedpokoje czy łazienki. Dzięki nim możliwe jest optyczne powiększenie pomieszczenia i rozjaśnienie go. Lustra okażą się także dobrym rozwiązaniem, kiedy pokój nie posiada wiele źródeł światła - lustro odbije światło oddawane przez żarówki i także kolosalnie odmieni odbiór pomieszczenia. 

Jakie lustra wykorzystywać w skandynawskich wnętrzach? Oto kilka wskazówek!

 

lustra-dwa-egzemplarze

 

lustra-ciezka-rama

 

lustro-okreg

 

lustro-pomysl

 

Lusterko Aurora znajdziesz na stronie Fabryka Pomysłu.

 

lustro-storczyk

 

lustro-gruba-rama

 

Lustra w nietypowej aranżacji

 

lustro-pokoj-dzienny

 

lustro-old

 

lustro-w-sypialni

 

lustro-nad-szafka

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 

 
 

Polecane produkty

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności