Modne komody

 
Modne komody
 

Przechowuj modnie i z głową!

Wybór szaf, szafek oraz komód w sklepach jest olbrzymi - wybranie konkretnego modelu może zając nam wiele czasu. jeśli jednak pragniemy nietuzinkowego wystroju wnętrz naszego mieszania warto zwrócić uwagę na produkty inspirowane stylem skandynawskim. Szafki i komody posiadają prosty design, zazwyczaj tworzone są z naturalnego drewna. Wiele modeli uzupełnionych jest ciekawą kolorystyką frontów szuflad. Z pewnością staną się one ciekawym dodatkiem w mieszkaniu!

 

 

 

 

 

Komody w kuchni, salonie...

 

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności