Modne komody

 
Modne komody
 

Przechowuj modnie i z głową!

Wybór szaf, szafek oraz komód w sklepach jest olbrzymi - wybranie konkretnego modelu może zając nam wiele czasu. jeśli jednak pragniemy nietuzinkowego wystroju wnętrz naszego mieszania warto zwrócić uwagę na produkty inspirowane stylem skandynawskim. Szafki i komody posiadają prosty design, zazwyczaj tworzone są z naturalnego drewna. Wiele modeli uzupełnionych jest ciekawą kolorystyką frontów szuflad. Z pewnością staną się one ciekawym dodatkiem w mieszkaniu!

 

 

 

 

 

Komody w kuchni, salonie...

 

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Drewniany kufer Marcin
Drewniany kufer Marcin

660.50 zł 599.99 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Drewniany zegar Jonasz
Drewniany zegar Jonasz

220.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności