Modne komody

 
Modne komody
 

Przechowuj modnie i z głową!

Wybór szaf, szafek oraz komód w sklepach jest olbrzymi - wybranie konkretnego modelu może zając nam wiele czasu. jeśli jednak pragniemy nietuzinkowego wystroju wnętrz naszego mieszania warto zwrócić uwagę na produkty inspirowane stylem skandynawskim. Szafki i komody posiadają prosty design, zazwyczaj tworzone są z naturalnego drewna. Wiele modeli uzupełnionych jest ciekawą kolorystyką frontów szuflad. Z pewnością staną się one ciekawym dodatkiem w mieszkaniu!

 

 

 

 

 

Komody w kuchni, salonie...

 

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Krzyż podwójny
Krzyż podwójny

120.00 zł

Klepsydra drewniana Salomea
Klepsydra drewniana Salomea

110.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności