Odmierzaj czas modnie!

 
Odmierzaj czas modnie!
 

Współcześnie w każdym domu znajduje się chociaż jeden zegar. Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na to, czy swoim wyglądem pasuje do pomieszczenia czy też nie - interesuje nas wyłącznie to, aby wskazywał poprawną godzinę. Na szczęście coraz większa ilość projektantów dba o to, aby zegary w mieszkaniach były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim eleganckie, modne, stylowe.

Również w skandynawskim designie warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Jakie modele okażą się strzałem w dziesiątkę? Oto kilka naszych propozycji!

 

 

 

 

Drewniany zegar znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

 

 

Zegar w konkretnych pomieszczeniach

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności