Odmierzaj czas modnie!

 
Odmierzaj czas modnie!
 

Współcześnie w każdym domu znajduje się chociaż jeden zegar. Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na to, czy swoim wyglądem pasuje do pomieszczenia czy też nie - interesuje nas wyłącznie to, aby wskazywał poprawną godzinę. Na szczęście coraz większa ilość projektantów dba o to, aby zegary w mieszkaniach były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim eleganckie, modne, stylowe.

Również w skandynawskim designie warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Jakie modele okażą się strzałem w dziesiątkę? Oto kilka naszych propozycji!

 

 

 

 

Drewniany zegar znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu.

 

 

 

Zegar w konkretnych pomieszczeniach

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności