Organizacja drobiazgów w mieszkaniu

 
Organizacja drobiazgów w mieszkaniu
 

Odpowiednia organizacja drobiazgów w domu to klucz do przestronnych wnętrz!

 

Każdy z nas zna problem zbyt dużej ilości drobiazgów, papierów, książek. Ich przechowywanie staje się problematyczne, kiedy zaczynają zabierać coraz większą ilość miejsca. Wystarczy jednak odrobina czasu i fantazji, aby pomysłowo rozwiązć ten problem. Jak elegancko i skutecznie przechowywać przedmioty w mieszkaniach? Oto kilka wskazówek!

 

 

 

Drewniany organizer znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

Biuro w mieszkaniu

 

Coraz częściej przynosimy naszą pracę do domu. Stworzenie odpowiedniego miejsca do pracy okaże sie strzałem w dziesiątkę. Aby jednak praca mogła przebiegać harmonijnie, konieczne jest zaplanowanie przestrzeni wokół nas!

 

 

 

 

 

 

Porządek w kuchni

 

Kuchnia jest miejscem gdzie gotujemy, spożywamy posiłki, spotykamy się z bliskimi, chętnie spędzamy wspólnie czas. Warto zadbać o to, aby i tutaj panował nienaganny porządek. Pomogą w tym liczne półki, regały, misy oraz skrzynki!

 

 

 

Łazienka naszych marzeń

 

Przechowywanie ręczników, kosmetyków czy akcesoriów do kąpieli jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Blade
Drewniany świecznik Blade

159.00 zł 149.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Wieszak na klucze Gerwazy
Wieszak na klucze Gerwazy

140.00 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności