Organizacja drobiazgów w mieszkaniu

 
Organizacja drobiazgów w mieszkaniu
 

Odpowiednia organizacja drobiazgów w domu to klucz do przestronnych wnętrz!

 

Każdy z nas zna problem zbyt dużej ilości drobiazgów, papierów, książek. Ich przechowywanie staje się problematyczne, kiedy zaczynają zabierać coraz większą ilość miejsca. Wystarczy jednak odrobina czasu i fantazji, aby pomysłowo rozwiązć ten problem. Jak elegancko i skutecznie przechowywać przedmioty w mieszkaniach? Oto kilka wskazówek!

 

 

 

Drewniany organizer znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

Biuro w mieszkaniu

 

Coraz częściej przynosimy naszą pracę do domu. Stworzenie odpowiedniego miejsca do pracy okaże sie strzałem w dziesiątkę. Aby jednak praca mogła przebiegać harmonijnie, konieczne jest zaplanowanie przestrzeni wokół nas!

 

 

 

 

 

 

Porządek w kuchni

 

Kuchnia jest miejscem gdzie gotujemy, spożywamy posiłki, spotykamy się z bliskimi, chętnie spędzamy wspólnie czas. Warto zadbać o to, aby i tutaj panował nienaganny porządek. Pomogą w tym liczne półki, regały, misy oraz skrzynki!

 

 

 

Łazienka naszych marzeń

 

Przechowywanie ręczników, kosmetyków czy akcesoriów do kąpieli jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności