Poduszki - nietuzinkowa ozdoba

 
Poduszki - nietuzinkowa ozdoba
 

Poduszki - jak skutecznie odmienić nimi wnętrze?

Oryginalna poduszka jest w stanie zmienić najbardziej monotonne wnętrze - przekonują o tym liczni dekoratorzy wnętrz. Zastosowanie kolorych poszewek sprawi, że pomieszczenie stanie się nie tylko przytulniejsze, ale i ciekawsze w odbiorze. Obecnie wykorzystanie poduszek stosowane jest przede wszystkim we wnętrzach w stylu skandynawskim. Jakie wybierać? Oto kilka naszych propozycji!

 

poduszka piora

 

poduszka leśna

 

poduszka lekka

 

poduszka minimalistyczna

 

poduszka blue

 

poduszka biel

 

Poduszki w różnorodnych wnętrzach

 

poduszka elegancka

 

poduszka do siedzenia

 

poduszka z pufą

 

poduszka las

 

Zdjęcia: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności