Poduszki w mieszkaniach

 
Poduszki w mieszkaniach
 

Poduszki w mieszkaniach
 

Każde mieszkanie stanie się znacznie wygodniejsze i przytulniejsze, jeśli wnętrze wyposażymy w miękkie i oryginalne poduszki, szczególnie te inspirowane stylem skandynawskim. Ciekawa poduszka może całkowicie odmienić wygląd salonu, pokoju dziennego, sypialni czy pokoju dziecięcego. 

Do najczęściej wybieranych wzorów zalicza się wzory etniczne, kwiaty, proste grafiki nawiązujące do natury, ale również fotoprinty zwierząt leśnych. Wybór jest olbrzymi!

 

 

 

 

 

Fotoprinty ciągle w modzie!

 

 

 

 

Zdjęcia: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności