Pokój dziecka inspirowany północą

 
Pokój dziecka inspirowany północą
 

Skandynawski klimat w pokoju dziecka

Pokoje dziecięce to wprost idealne miejsce to wykorzystania możliwości, jakie daje skandynawski design. Posługując się jasnymi kolorami oraz nietuzinkowym designem uda nam się stworzyć ciekawą przestrzeń, w której dziecko będzie się czuło bezpiecznie i komfortowo. 

W pokoju malucha warto wykorzystać takie tworzywa jak naturalne drewno, tkaniny bawełniane i wełniane, papierowe ozdoby. Szyku nadadzą jednak detale: niewielkie rysunki w ramkach na ścianach, nietuzinkowe pluszaki imitujące zwierzęta leśne. Poniżej kilka ciekawych inspiracji!

 

pokoj-kropki

 

pokoj-w-bieli

 

pokoj-namiot

 

pokoj-dla-dziecka

 

pokoj-w-paski

 

pokoj-zabawki

 

pokoj-dla-niemowlaka

 

pokoj-z-lampionem

 

Nietypowe ozdoby na ścianach!

 

pokoj-miejsce-do-nauki

 

pokoj-maskotki

 

pokoj-obrazki-zwierzat

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Męski organizer Arnold czarny
Męski organizer Arnold czarny

184.50 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności