Pokój dziecka inspirowany północą

 
Pokój dziecka inspirowany północą
 

Skandynawski klimat w pokoju dziecka

Pokoje dziecięce to wprost idealne miejsce to wykorzystania możliwości, jakie daje skandynawski design. Posługując się jasnymi kolorami oraz nietuzinkowym designem uda nam się stworzyć ciekawą przestrzeń, w której dziecko będzie się czuło bezpiecznie i komfortowo. 

W pokoju malucha warto wykorzystać takie tworzywa jak naturalne drewno, tkaniny bawełniane i wełniane, papierowe ozdoby. Szyku nadadzą jednak detale: niewielkie rysunki w ramkach na ścianach, nietuzinkowe pluszaki imitujące zwierzęta leśne. Poniżej kilka ciekawych inspiracji!

 

pokoj-kropki

 

pokoj-w-bieli

 

pokoj-namiot

 

pokoj-dla-dziecka

 

pokoj-w-paski

 

pokoj-zabawki

 

pokoj-dla-niemowlaka

 

pokoj-z-lampionem

 

Nietypowe ozdoby na ścianach!

 

pokoj-miejsce-do-nauki

 

pokoj-maskotki

 

pokoj-obrazki-zwierzat

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności