Porządkowanie biżuterii i dodatków...

 
Porządkowanie biżuterii i dodatków...
 

Porządkowanie zegarków i biżuterii - to proste!

 

Duża ilośc biżuterii, zegarków i innych dodatków sprawia, że nierzadko w pośpiechu szukamy konkretnego drobiazgu po całym mieszkaniu. Przechowujemy je w szufladach, na biurku, w łazience, sypialni. A gdyby tak mieć jedno miejsce, gdzie nie tylko będa one odpowiednio zabezpieczone, ale też będą prezentować się elegancko? oto kilka propozycji dla panów i pań!

 

 

 

 

 

 

Organizer na zegarek

 

 

 

Drewniany organizer znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

Naszyjniki

Jak przechowywać naszyjniki, aby nie plątały się i jednoczesnie nie niczyły? Pomogą w tym specjalnie zaaranżowane wieszaki!

 

 

 

 

Pierścionki

 

 

Źródło: Pintereset, Fabryka Pomysłu.

 

 
 

Polecane produkty

Wieszak na klucze Gerwazy
Wieszak na klucze Gerwazy

140.00 zł

Skrzynia na pościel Goliat
Skrzynia na pościel Goliat

1 200.00 zł

Drewniany świecznik Blade
Drewniany świecznik Blade

159.00 zł 149.00 zł

Krzyż drewniany z podkową
Krzyż drewniany z podkową

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności