Porządkowanie biżuterii i dodatków...

 
Porządkowanie biżuterii i dodatków...
 

Porządkowanie zegarków i biżuterii - to proste!

 

Duża ilośc biżuterii, zegarków i innych dodatków sprawia, że nierzadko w pośpiechu szukamy konkretnego drobiazgu po całym mieszkaniu. Przechowujemy je w szufladach, na biurku, w łazience, sypialni. A gdyby tak mieć jedno miejsce, gdzie nie tylko będa one odpowiednio zabezpieczone, ale też będą prezentować się elegancko? oto kilka propozycji dla panów i pań!

 

 

 

 

 

 

Organizer na zegarek

 

 

 

Drewniany organizer znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

Naszyjniki

Jak przechowywać naszyjniki, aby nie plątały się i jednoczesnie nie niczyły? Pomogą w tym specjalnie zaaranżowane wieszaki!

 

 

 

 

Pierścionki

 

 

Źródło: Pintereset, Fabryka Pomysłu.

 

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

147.60 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności