Skandynawska kuchnia

 
Skandynawska kuchnia
 

Styl skandynawski w kuchni!

 

Kuchnie skandynawskie cieszą się popularnością od wielu lat - charakteryzuje je wykorzystanie prostych, stonowanych kolorów, wpuszczenie do wnętrza wiele naturalnego światła, stosowanie naturalnych materiałów i tkanin. Bez względu na rozmiar kuchni możliwe jest jej zaaranżowanie tak, aby cieszyła oczy i jednocześnie była funkcjonalna. Jakie meble i dodatki wybrać? Oto kilka inspiracji!

 

 

 

 

Wielofunkcyjne skrzynki do kuchni znajdziesz na stronie Fabryka Pomysłu.

 

 

Wystrój kuchni

 

W kuchniach wzorowanych na skandynawskim designie nie znajdziemy intensywnych kolorów. Zamiast tego projektanci wykorzystują biel, szarość, jak również materiały takie jak bawełna, wełna czy naturalne, jasne drewno. Połączenie tych elementów daje spektakularne efekty!

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Pinterest, Fabryka Pomysłu. 

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności