Skandynawskie drewniane świeczniki

 
Skandynawskie drewniane świeczniki
 

Skandynawskie świeczniki nie tylko ozdobią mieszkanie, ale też pozwolą nadać im romantycznego wystroju!

Subtelnie drgający płomień świecy, zamknięty w oryginalnym świeczniku, to stylowa i elegancka ozdoba, sprawdzająca się w każdym pomieszczeniu. Świeczniki w stylu skandynawskim tworzone są przede wszystkim z drewna, jednak ceniona jest także kamionka, porcelana i szkło. Świeczniki mogą być wykorzystywane samodzielnie lub jako jeden z elementów stroika na stole czy okiennym parapecie. 

 

 

 

 

 

Świeczniki skandynawskie pięknie prezentują się na stołach w jadalniach, salonach, kuchniach...

 

 

 

Świeczniki warto eksponować również na parapetach czy... schodach!

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności