Skandynawskie drewniane świeczniki

 
Skandynawskie drewniane świeczniki
 

Skandynawskie świeczniki nie tylko ozdobią mieszkanie, ale też pozwolą nadać im romantycznego wystroju!

Subtelnie drgający płomień świecy, zamknięty w oryginalnym świeczniku, to stylowa i elegancka ozdoba, sprawdzająca się w każdym pomieszczeniu. Świeczniki w stylu skandynawskim tworzone są przede wszystkim z drewna, jednak ceniona jest także kamionka, porcelana i szkło. Świeczniki mogą być wykorzystywane samodzielnie lub jako jeden z elementów stroika na stole czy okiennym parapecie. 

 

 

 

 

 

Świeczniki skandynawskie pięknie prezentują się na stołach w jadalniach, salonach, kuchniach...

 

 

 

Świeczniki warto eksponować również na parapetach czy... schodach!

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

147.60 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności