Skandynawskie fotele

 
Skandynawskie fotele
 

Skandynawskie krzesła w mieszkaniach!

Styl skandynawski to przede wszystkim proste, komfortowe i funkcjonalne meble. Dotyczy to głównie foteli i krzeseł. Do ich wyonanai wykorzystywane są najlepsze tworzywa: drewno, naturalne włókna bawełniane i wełniane. Projektanci szukają inspiracji przede wszystkim w naturze, skąd czerpią pomysły na ciekawe desenie, kolory. W naszych mieszkaniach takie fotele i krzesła będą prezentować się nietuzinkowo i oryginalnie. Jakie modele obecnie cieszą się największym zainteresowaniem?

 

krzeslo hipis

 

krzesła produkt

 

krzesło kanapa

 

krzesło w biurze

 

krzesło jak fotel

 

Ciekawe krzesła w kuchni!

 

krzeslo w kuchni

 

krzeslo kuchenne

 

krzesło w kolorze

 

Źródło: Pinterest.

 
 

Polecane produkty

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności