Skandynawskie poddasze

 
Skandynawskie poddasze
 

Jak zaaranżować skandynawskie poddasze?

 

Poddasza są coraz chętniej wykorzystywaną przestrzenią do tworzenia wygodnej sypialni czy niewielkiej biblioteczki. Odpowiednie podejście do tej ciekawej powierzchni pozwoli nam wydobyć jej piękno, ale też stworzyć funkcjonalne i wygodne pomieszczenie.

 

Poddasza w stylu skandynawskim odznaczają się dużą ilością naturalnego światła, dobrze więc byłoby by, aby na dachu znajdowały się okna dachowe. Wśród innych, chętnie wykorzytsywanych detali wymienia się drewniane meble, poduszki, niskie fotele do siedzenia, niewielkie regały na książki czy zdjęcia. Zadbajmy również o elegancką podłogę, na której położymy niewielki dywan w etniczne wzory. 

Oto kilka naszych propozycji na urządzenie poddasza i liczne dodatki!

 

 

 

Drewniany świecznik znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

 

Sypialnia na poddaszu!

 

 

 

 

 

 

Łazienka, kuchnia...

 

 

 

 

Zdjęcia: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności