Skrzynia na pościel - etapy tworzenia

 
Skrzynia na pościel - etapy tworzenia
 

Skrzynia Goliat - krok po kroku!


Zanim skrzynia Goliat znajdzie się w sklepie internetowym, najwyżej jakości drewno trafia do naszych stolarni. Oto kolejne etapy powstawania skrzyni!

 

 

 

 

 

Tworzenie projektu

 

 

 

 

Ostatnie szlify!

 

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności