Skrzynie i kufry w domu

 
Skrzynie i kufry w domu
 

Przechowuj przedmioty modnie!

Styl skandynawski to nie tylko umiłowanie minimalizmu oraz wykorzystywanie jasnych kolorów. To przede wszystkim ciekawe detale, oczywiście nawiązujące do drewna i natury. Ciekawym przykładem uzupełnienia skandynawskich wnętrz są bez wątpienia kufry i skrzynie, które możemy wykorzystywać jako pojemniki na biżuterię, ubrania, poduszki i koce - na co tylko chcemy!

Jak wykorzystać je w domowej przestrzeni? Oto kilka wskazówek!

 

 

Drewnianą skrzynię znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

 

Drewnianą skrzynię znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

 

Kufry i skrzynie w salonach i pokojach dziennych

Skrzynie i kufry świetnie prezentują się jako dodatki w salonach. Możemy pozostawić je jako ozdoby lub też wypełnić dowolnymi przedmiotami. 

 

 

 

 

 

 

Skrzynie w sypialni

Niewielka skrzynia w sypialni idealnie sprawdzi się do przechowywania magazynów, biżuterii. Większe modele możemy wypełnić poduszkami i kocami, które z pewnością przydadzą się podczas chłodniejszych wieczorów. 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 

 

 
 

Polecane produkty

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

120.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności