Skrzynie i kufry w domu

 
Skrzynie i kufry w domu
 

Przechowuj przedmioty modnie!

Styl skandynawski to nie tylko umiłowanie minimalizmu oraz wykorzystywanie jasnych kolorów. To przede wszystkim ciekawe detale, oczywiście nawiązujące do drewna i natury. Ciekawym przykładem uzupełnienia skandynawskich wnętrz są bez wątpienia kufry i skrzynie, które możemy wykorzystywać jako pojemniki na biżuterię, ubrania, poduszki i koce - na co tylko chcemy!

Jak wykorzystać je w domowej przestrzeni? Oto kilka wskazówek!

 

 

Drewnianą skrzynię znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

 

Drewnianą skrzynię znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

 

Kufry i skrzynie w salonach i pokojach dziennych

Skrzynie i kufry świetnie prezentują się jako dodatki w salonach. Możemy pozostawić je jako ozdoby lub też wypełnić dowolnymi przedmiotami. 

 

 

 

 

 

 

Skrzynie w sypialni

Niewielka skrzynia w sypialni idealnie sprawdzi się do przechowywania magazynów, biżuterii. Większe modele możemy wypełnić poduszkami i kocami, które z pewnością przydadzą się podczas chłodniejszych wieczorów. 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 

 

 
 

Polecane produkty

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności