Skrzynka drewniana
Drewniane kufry i skrzynie

Dostępność:

Na zamówienie do 2 tygodni
Dostawa:
Gratis
 

Wybierz kolor:

 

Ilość:


Cena:

60.00
 
Zadaj pytanie - napisz wiadomość
 
 

Wielofunkcyjna skrzynka drewniana to idealne uzupełnienie przestrzeni w mieszkaniu i najlepsze rozwiązanie na skuteczne porządkowanie i organizację! Skrzynki sprawdza się w szafach - idealnie mieszczą się na półkach, pozwalając na przechowywanie biżuterii, bielizny, dodatków. Skrzynki wykorzystywać można również w łazienkach, kuchniach sypialniach - gdzie tylko potrzebujesz!

Skrzynka wykonana została z drewna sosnowego, dzięki czemu wprowadza do pomieszczenia wiele harmonii i naturalnego piękna. Skrzynki dostępne w kilku opcjach kolorystycznych. 

Istnieje możliwość naniesienia dowolnego napisu na skrzynkę. Wybrany tekst należy umieścić w uwagach do zamówienia. 

 

Wymiary:

Wysokość 13 cm

Długość 30 cm

Szerokość 20 cm.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Wieszak na klucze Gerwazy
Wieszak na klucze Gerwazy

140.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności