Skrzynka drewniana
Drewniane kufry i skrzynie

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Wielofunkcyjna skrzynka drewniana to idealne uzupełnienie przestrzeni w mieszkaniu i najlepsze rozwiązanie na skuteczne porządkowanie i organizację! Skrzynki sprawdza się w szafach - idealnie mieszczą się na półkach, pozwalając na przechowywanie biżuterii, bielizny, dodatków. Skrzynki wykorzystywać można również w łazienkach, kuchniach sypialniach - gdzie tylko potrzebujesz!

Skrzynka wykonana została z drewna sosnowego, dzięki czemu wprowadza do pomieszczenia wiele harmonii i naturalnego piękna. Skrzynki dostępne w kilku opcjach kolorystycznych. 

Istnieje możliwość naniesienia dowolnego napisu na skrzynkę. Wybrany tekst należy umieścić w uwagach do zamówienia. 

 

Wymiary:

Wysokość 13 cm

Długość 30 cm

Szerokość 20 cm.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Cztery Wieże mały
Drewniany świecznik Cztery Wieże mały

149.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Drewniany stojak na wino Melchior
Drewniany stojak na wino Melchior

330.00 zł

Kuferek drewniany Jakub
Kuferek drewniany Jakub

449.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności