Stylowe odmierzanie czasu

 
Stylowe odmierzanie czasu
 

Spraw, aby czas w Twoim mieszkaniu upływał wyłącznie przyjemnie!

Wszystko płynie... Czas jednak upływa przyjemniej, jeśli jest odmierzany przez elegancki zegar czy klepsydrę. Stylowy zegar może stać się wspaniałą ozdobą każdego mieszkania - wybierz go z głową!

 

 

 

 

 

A może klepsydra?

 

 

Zegar powinien nie tylko wskazywać czas, ale przede wszystkim być funkcjonalnym uzupełnieniem każdego wnętrza!

 

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu. 

 
 

Polecane produkty

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

80.00 zł

Krzyż drewniany
Krzyż drewniany

120.00 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Drewniany zegar Jorah
Drewniany zegar Jorah

220.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności