Sypialnia jak ze snów!

 
Sypialnia jak ze snów!
 

Pozwól sobie na relaks na najwyższym poziomie! Stwóz sypialnię swoich marzeń!

Sypialnia to miejce gdzie odpoczywamy, śpimy, relaksujemy się. Warto zadbać o to, aby była ona dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Najmodniejszy obecnie styl skandynawski daje wiele możliwości aranżacji tego wnętrza. Oto kilka podpowiedzi!

 

 

Drewniane lustro Aurota

Drewniany zegar Jonasz

W skandynawskich sypialniach króluje biel!

 

 

 

 

Warto zwracać uwagę również na ściany i ich zdobienie!

 

 

 

Nie zapominajmy o drewnie!

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Świecznik niski Bonaparte
Świecznik niski Bonaparte

60.00 zł

Stojak na smartfona Bruce
Stojak na smartfona Bruce

80.00 zł

Krzyż drewniany z Koroną Cierniową
Krzyż drewniany z Koroną Cierniową

180.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności