Sypialnia jak ze snów!

 
Sypialnia jak ze snów!
 

Pozwól sobie na relaks na najwyższym poziomie! Stwóz sypialnię swoich marzeń!

Sypialnia to miejce gdzie odpoczywamy, śpimy, relaksujemy się. Warto zadbać o to, aby była ona dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Najmodniejszy obecnie styl skandynawski daje wiele możliwości aranżacji tego wnętrza. Oto kilka podpowiedzi!

 

 

Drewniane lustro Aurota

Drewniany zegar Jonasz

W skandynawskich sypialniach króluje biel!

 

 

 

 

Warto zwracać uwagę również na ściany i ich zdobienie!

 

 

 

Nie zapominajmy o drewnie!

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 
 

Polecane produkty

Stojak na smartfona Syzyf
Stojak na smartfona Syzyf

67.65 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności