Sztaluga pod tablet Leonardo
Drewniane stojaki

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Nietuzinkowe dodatki i gadżety nie tylko pozwalają na lepszą organizację każdego dnia. Przede wszystkim skutecznie zmieniają one oblicze każdego pomieszczenia i sprawiają, że staje się ono bardziej komfortowe, przytulniejsze. 

Artystyczne dusze z pewnością zachwyci wykonana przez nas drewniana sztaluga wykonana ręcznie z drewna sosnowego, utrzymana w stylistyce skandynawskiej. 
Drewniana sztaluga pozwoli Ci w wygodny sposób przechowywać i używać tablet. Bądź artystą każdego dnia! 

 

Wymiary:

wysokość 24 cm

długość 24,5 cm

szerokość 15 cm. 

 

UWAGA:
Produkt może być zrobiony w innych wymiarach.

Tablet nie jest przedmiotem sprzedaży.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności