Sztaluga pod tablet Leonardo
Drewniane stojaki

Dostępność:

Towaru brak - wyślij zapytanie

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Nietuzinkowe dodatki i gadżety nie tylko pozwalają na lepszą organizację każdego dnia. Przede wszystkim skutecznie zmieniają one oblicze każdego pomieszczenia i sprawiają, że staje się ono bardziej komfortowe, przytulniejsze. 

Artystyczne dusze z pewnością zachwyci wykonana przez nas drewniana sztaluga wykonana ręcznie z drewna sosnowego, utrzymana w stylistyce skandynawskiej. 
Drewniana sztaluga pozwoli Ci w wygodny sposób przechowywać i używać tablet. Bądź artystą każdego dnia! 

 

Wymiary:

wysokość 24 cm

długość 24,5 cm

szerokość 15 cm. 

 

UWAGA:
Produkt może być zrobiony w innych wymiarach.

Tablet nie jest przedmiotem sprzedaży.

Powiązane produkty

 

Polecane produkty

Skrzynka na wino Małgośka
Skrzynka na wino Małgośka

180.00 zł

Krzyż z Koroną Cierniową
Krzyż z Koroną Cierniową

180.00 zł

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Drewniany świecznik półka Józef
Drewniany świecznik półka Józef

80.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności