Zamówienia indywidualne

Każdy produkt prezentowany na sklepie fabrykapomyslu.pl jest wykonywany ręcznie, więc jest wyjątkowy. Ale jeśli chciałabyś mieć coś stworzonego wyłącznie dla siebie – mamy dla ciebie propozycję!


Jak zamówić?

Wystarczy, że wyślesz do nas email ze zdjęciem zamawianego produktu. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie w zależności od użytych materiałów i nakładu pracy. Prace rozpoczynamy po dokonaniu płatności. W trakcie realizacji będziemy wysyłać zdjęcia etapów pracy oraz przed samą wysyłką prześlemy ci zdjęcia już wykonanego produktu, w miarę możliwości możemy jeszcze nanieść drobne zmiany.

 

Ile czasu zajmuje wykonanie na zamówienie?

 

Standardowo wykonanie ozdoby na zamówienie zajmuje od 4 do 6 tygodni. Pamiętaj jednak, że wcześniejsze zamówienie ozdoby daje nam więcej czasu na doprecyzowanie szczegółów projektu, zamówienie materiałów, stworzenie projektu oraz samo wykonanie.

 

 

Polecane produkty

Męski organizer Arnold
Męski organizer Arnold

184.50 zł

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Świecznik niski Bernard
Świecznik niski Bernard

180.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności