Zegary w pomieszczeniach

 
Zegary w pomieszczeniach
 

Współcześnie często mówimy, że czujemy się więźniami czasu. Kiedy jednak kolejne minuty odmierza elegancki zegar, czas płynie znacznie przyjemniej!

 

WYbór odpwiedniego zegara do mieszkania to nie lada wyzwanie. Olbrzymia ilość produktów w sklepach wnętrzarskich sprawia, że zakupienie konkretnego modelu zajmuje nam wiele czasu. Warto więc postawić na elegancki i prosty design, którys prawdzi się w każdym pomieszczeniu: salonie, sypialni, domowym biurze czy pokoju dzieci - i kupić zegary w stylu skandynawskim. Oto kilka ciekawych inspiracji!

 

 

 

 

Drewnianą klepsydrę znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

 

Drewniany zegar znajdziesz w sklepie Fabryka Pomysłu

 

 

Zegary w salonie

Zegar w salonie może być nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale przede wszystkim skutecznie odmieniać wnętrze. Dobranie eleganckiego modelu dopasowanego do wnętrza sprawi, że nie trzeba będzie wieszać na ścianie niczego innego!

 

 

 

 

Zegar w sypialni

Unikajmy elektronicznych zegarów w sypialniach - znacznie lepsze okażą się stylowe zegary o klasycznych mechanizmach. Delikatne tykanie oraz brak elektronicznych dzwonków sprawi, że nasz sen będzie niezakłócony. 

 

 

 

Zegary w biurze

Umieszczenie zegara na biurku sprawi, że znacznie łatwiej przyjdzie nam zarządzać czasem. 

 

 

 

Zdjęcia: Pinterest, Fabryka Pomysłu. 

 

 
 

Polecane produkty

Eko śmietnik
Eko śmietnik

80.00 zł

Kuferek drewniany Bianka
Kuferek drewniany Bianka

246.00 zł

Drewniany świecznik Cztery Wieże
Drewniany świecznik Cztery Wieże

149.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności