Zorganizuj niewielkie biuro

 
Zorganizuj niewielkie biuro
 

Małe, domowe biuro pozwoli na pracę również w mieszkaniu. Jak je funkcjonalnie urządzić? 

 

Podstawą jest wybranie odpowiedniego biurka i krzesła, które zapewnią nam wygodę. Posiadając elegancki stolik i siedzisko możemy zacząć kompletować inne elementy wyposażenia: przybory biurowe, półki, tablice z inspirującymi cytatami i wiele innych. Oto kilka naszych propozycji na funkcjonalne biuro w domu!

 

 

 

 

 

Skandynawski design to jeden z najczęściej wykorzystywanych motywów dla domowych biur. Warto się nim zainspirować!

 

 

 

 

 

Źródło: Pinterest, Fabryka Pomysłu.

 

 

 

 

 

 
 

Polecane produkty

Drewniany świecznik Trzy Wieże
Drewniany świecznik Trzy Wieże

120.00 zł

Leżak na smartfona Juliusz
Leżak na smartfona Juliusz

86.10 zł

Sztaluga pod tablet Leonardo
Sztaluga pod tablet Leonardo

80.00 zł

Stojak na smartfona Jeremi
Stojak na smartfona Jeremi

149.00 zł

 

Przeczytaj

 

Fabryka pomysłu

Fabryka Pomysłu to sklep powstały z miłości do piękna, estetyki i tworzenia rzeczy eleganckich, ale i funkcjonalnych. Inspiruje nas natura, a jednocześnie życie blisko niej i w zgodzie z nią. Tworzone przez nas przedmioty powstają w niewielkim, rodzinnym zakładzie stolarskim – dzięki temu możemy skupić się na najdrobniejszych detalach, zwracać uwagę na jakość wykorzystywanego drewna. W ofercie sklepu znajdują się: drewniane świeczniki, drewniane kufry i skrzynie, drewniane stojaki – gadżety, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu czy biurze. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów powstaje na indywidualne zamówienie przez co klienci mogą cieszyć się oryginalnymi i niepowtarzalnymi przedmiotami dookoła siebie.

© 2016 Tworzenie stron Xann Internet Solutions

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności